Rezidenční bydlení Modrý Platan

Sázíme na poctivost, kvalitní materiály, praktická architektonická řešení a profesionální přístup k zákazníkovi. Dodržujeme termíny, ale nic neuspěcháme. Nesnažíme se postavit dům za co nejnižší cenu, ale nabízíme domy s nejvýhodnějším poměrem kvality a ceny. Necháme vás sledovat celý proces stavby z pohodlí vašeho domova. I to je Modrý Platan.

Bydlenízděné, nízkoenergetickéduplexyVýběr domů
Výběr umístění24 parcel se vzrostlým Platanem559 - 585 m2Přehled pozemků
Z Prahydo Vysokého Újezdu9 minLokalita

O developerovi

Budovat moderní domy, které jsou kvalitní, dobře se v nich bydlí a mohou se stát výhodnou investicí. O to se snaží developerské projekty společnosti GETBERG. Díky zkušeným odborníkům v oblasti nemovitostních investic a developementu v našich řadách jsme se stali partnery významných českých developerů, jako je Crestyl (který stojí například za projektem Dock v Praze 8) nebo Metrostav Development (například projekt Na Vackově v Praze 3). 

Plánujete investovat do nemovitosti v Praze a okolí nebo jinde v České republice? Rádi vám poradíme a projdeme s vámi analýzy aktuálního stavu trhu. Naši odborníci pravidelně sledují jeho vývoj, dynamiku a tendence a umí předpovědět ekonomické trendy v této oblasti. 

Vytváříme projekty, které vám budou dělat radost. V našich domech se vám bude pohodlně bydlet nebo vám budou dobře sloužit jako likvidní aktivum. Kontaktujte nás a my vám rádi řekneme o našich projektech více.

Bytecheck

Bytecheck je nezávislá společnost stavebních expertů - inspektorů nemovitostí, hájící zájmy veřejnosti, tedy přímých obyvatel nemovitostí. Pomáhá proto i developerům a investorům dodat svým zákazníkům prvotřídní technickou kvalitu bydlení. Od svého vzniku v roce 2012 zkontrolovali na 2100 bytů a rodinných domů a odhalili v nich vady za astronomických 230 mil. Kč, které by museli ze svého zaplatit noví majitelé nemovitostí. V projektu Modrý Platan řídí kvalitu stavebních prací od výkopových prací na pozemku až do předání bezvadných domů klientům.

www.bytecheck.cz

Elite Bath

Elite Bath není místo. Je to koncept, který nabízí vše, co si lidé jako vy představují pod „výjimečnou koupelnou“. Elite Bath je způsob přemýšlení o pojmech jako prostor, estetika, design a osobní pohody. Je to jediný přístup, který odpovídá vašim nárokům na dokonalou koupelnu a otvírá tak zcela novou éru zážitků. Pomůžeme vám zhmotnit vaše představy a vyjádřit jejich konkrétní podobu. Náš showroom vám poskytne plnou podporu při vytvoření koupelny snů. Výrobci koupelnové vybavení, jejichž výrobky Elite Bath nabízí, patří ke světové špičce.

www.elitebath.cz

Copyright © 2014 Modrý Platan. Všechna práva vyhrazena. design by AD13 Group