Rezidenční bydlení Modrý Platan

Sázíme na poctivost, kvalitní materiály, praktická architektonická řešení a profesionální přístup k zákazníkovi. Dodržujeme termíny, ale nic neuspěcháme. Nesnažíme se postavit dům za co nejnižší cenu, ale nabízíme domy s nejvýhodnějším poměrem kvality a ceny. Necháme vás sledovat celý proces stavby z pohodlí vašeho domova. I to je Modrý platan.

Bydlenízděné, nízkoenergetickéduplexyVýběr domů
Výběr umístění24 parcel se vzrostlým Platanem559 - 585 m2Přehled pozemků
Z Prahydo Vysokého Újezdu9 minLokalita

O developerovi

Budovat kvalitní nemovitosti, ve kterých se skvěle bydlí, případně jsou výhodnou investicí.  To je cíl developerských projektů společnosti GETBERG,  skládající se z odborníků v oblasti nemovitostních investic a developmentu. Díky našim zkušenostem jsme se stali partnerem významných českých developerů jako jsou CRESTYL  (např.  projekt DOCK v Praze 8),  Metrostav Development (např. projekt Na Vackově v Praze 3). 
 

Plánujete investovat do nemovitostí a developmentu v České Republice? Rádi vám poradíme a předáme naše zkušenosti a pohled na aktuální stav trhu. Orientujeme se na něm totiž velmi dobře, sledujeme jeho dynamiku a tendenci k rozvoji. Umíme přesně formulovat ekonomické trendy a předpovídat. To vede ke správnému směřování našich klientů. 

Vytváříme projekty, ze kterých budete mít radost. V našich domech se vám bude pohodlně bydlet, nebo vám budou sloužit jako likvidní aktivum. Případně obé najednou. Kontaktujte nás, rádi vám o našich projektech řekneme více osobně. 

Bytecheck

Bytecheck je nezávislá společnost stavebních expertů - inspektorů nemovitostí, hájící zájmy veřejnosti, tedy přímých obyvatel nemovitostí. Pomáhá proto i developerům a investorům dodat svým zákazníkům prvotřídní technickou kvalitu bydlení. Od svého vzniku v roce 2012 zkontrolovali na 2100 bytů a rodinných domů a odhalili v nich vady za astronomických 230 mil. Kč, které by museli ze svého zaplatit noví majitelé nemovitostí. V projektu Modrý Platan řídí kvalitu stavebních prací od výkopových prací na pozemku až do předání bezvadných domů klientům.

www.bytecheck.cz

Elite Bath

Elite Bath není místo. Je to koncept, který nabízí vše, co si lidé jako vy představují pod „výjimečnou koupelnou“. Elite Bath je způsob přemýšlení o pojmech jako prostor, estetika, design a osobní pohody. Je to jediný přístup, který odpovídá vašim nárokům na dokonalou koupelnu a otvírá tak zcela novou éru zážitků. Pomůžeme vám zhmotnit vaše představy a vyjádřit jejich konkrétní podobu. Náš showroom vám poskytne plnou podporu při vytvoření koupelny snů. Výrobci koupelnové vybavení, jejichž výrobky Elite Bath nabízí, patří ke světové špičce.

www.elitebath.cz

Copyright © 2014 Modrý Platan. Všechna práva vyhrazena. design by AD13 Group